معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

سخنان دكتر كوشكي در همايش بزرگ «دلواپسيم»

عنوان بي‌سوادي را با افتخار مي‌پذيريم تا فردا بي‌شرف نباشيم

ما شهيد نداديم تا آمريكا كدخداي ما باشد

به گزارش پايگاه «يك بيست» محمد صادق كوشكي كارشناس مسائل سياسي با حضور در همايش بزرگ «دلواپسيم» كه با حضور منتقدين توافقنامه ژنو در لانه جاسوسي سابق آمريكا برگزار شد، گفت: ما شهيد نداديم تا آمريكا كدخداي ما باشد، هزاران كودك ما يتيم نشده‌اند تا كسي توان نظامي كشور را زير سؤال ببرد.

وي با اشاره به اينكه وضعيت خيلي فراتر از دلواپسي است و ما نگرانيم گفت: مسئله اصلا مسئله هسته اي نيست. به صراحت مطرح كرده اند كه بعد از بحث هسته اي حكومت ديني را بايد تضعيف كنيم.

وي با بيان اينكه مطمئن باشيد اگر توافقنامه ژنو با شكل فعلي ادامه يابد
دسته ها : ناتوي فرهنگي
يکشنبه بیست و یکم 2 1393 2:13 بعد از ظهر


مردمي كه با سبد خالي «تدبير و اميد» بازگشتند

تعداد زيادي از افرادي كه از ساعات ابتدايي آغاز طرح توزيع سبد كالا در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در صف‌هاي طويل حضور يافتند، پس از ساعت‌ها انتظار متوجه شدند سبد كالا به آن‌‌ها تعلق نمي‌گيرد؛ اين در حالي است كه آن‌ها پيش از اين تاييديه دريافت سبد كالا را از طريق پيامك دريافت كرده بودند.

راستي چرا احمدي نژاد 8 سال يارانه به همراه عيدي به ملت داد و آخرش هم مي خواست چند برابر كنه اين شد گدا پروري...

حالا آقاي روحاني 70 هزار تومان تخم مرغ و پنير و مرغ يخ زده مي خواد بده و اعلام شده به كارگر تعلق نمي گيره ، به بيكار تعلق نمي گيره ، به كسي كه بيمه نداره تعلق نمي گيره!!! پس اگه كار آقاي احمدي نژاد گدا پروري بود كار آقاي روحاني چيه؟؟؟؟

http://img1.tebyan.net/Medium/1392/11/f0d6262a3258464eb98d32050c6b39a3.jpg

دسته ها :
سه شنبه پانزدهم 11 1392 12:51 صبح

آثار بسم الله الرحمن الرحيم

يك روز بالاي منبر واعظي داشت حرّافي مي كرد ، اين حقيقت را گفت : قدر بسم الله را بدانيد ، اگر بسم الله بگوئيد از روي آب رد مي شويد . پاي منبر يك نفر دهاتي كه از ده به سختي آمده بود و در اثر اينكه نهر مفصّلي در راهش بود و اين بيچاره راههاي دور را طي مي كرد تا پلي پيدا كند و رد شود ، تا شنيد خوشحال گرديد. وقتي كه مي خواست برگردد گفت ما چرا خود بخود راه دور برويم! از همان راه نزديك مي رويم گفت بسم الله الرحمن الرحيم ، پا گذاشت روي


سه شنبه بیست و چهارم 10 1392 7:47 بعد از ظهر

زهر و پاد زهر در گوزن!!!

گوزن با مار سر و كار دارد اگر مار او را بزند سمّش او را مي كشد مگر اينكه زود خودش را به خرچنگ برساند ، خرچنگ را كه خورد سمّ مار محو مي شود.

در كتاب حيواه الحيوان مي نويسد : اين حيوان عاشق مار است ، از گوشت مار لذّت مي برد ، گاهي مي شود در تابستان مخصوصاً در هواي گرم مي دود تا برسد به مار يا افعي ، از دمش شروع به خوردن مي كند تا آخر ، هوا گرم ، خود سمّ هم خيلي گرم است آتشش مي زند ، آتش عطش ، حرارت هوا و آفتاب و حرارت و سوزندگي سموم عطش فوق العاده است ، خودش را به آب مي رساند به حسب تكوين به الهام الهي مي فهمد ، اگر آب به اين سم برسد فوراً او را مي كشد ، بيچاره گرفتار بين الأمرين مي شود ، يكجا عطش به او فشار آورده تا خودش را به آب رسانده ، يكجا مي فهمد برايش ضرر دارد چون تا سمّ حل نشود ، اگر آب خورد ، متلاشي مي شود ، همه أش جزء خون و بدنش شده او را مي كشد ، از
بيچاره گيش نعره

دسته ها :
جمعه بیستم 10 1392 6:23 بعد از ظهر


بخشهاي قابل توجه اين مجموعه به زماني مربوط مي شود كه بيست سال از اين وقايعمي گذرد و همه بچه ها بزرگ شده اند. پدر باران از زندان بازمي گردد و خواهر زاده اش، دختر خويش را به جاي باران به او معرفي مي كند

كارشناسانرسانه و ارتباطات، همواره از نقش تلويزيون در فرهنگ سازي و انتقال پيام هاي آموزنده به مخاطبان، سخن مي گويند. اما اينكه الگوهاي تاثيرگذاري در جهت انتقال پيام هاي سازنده به مخاطبان ارائه شوند، موضوع مهمي است كه بايدمورد توجه توليد كنندگان متون تلويزيوني قرار گيرد.

اواي باران

بيترديد نحوه نمايش ارتباطات موجود ميان افراد در يك مجموعه تلويزيوني، مي تواند بر مخاطبان زيادي در همه اقشار و گروه هاي سني، اثرگذار باشد. بنابراين لازم است با قدري تامل به اين روابط نگاه شود و بازخوردهاي احتمالي آن هم در نظر گرفته شود و جوانب احتياط رعايت شود.

مجموعه تلويزيوني "آواي باران" مدتي است كه از شبكه سوم سيما به طور شبانه پخش مي شود. اين مجموعه نمايش قصه زندگي دختري به نام باران است كه در كودكي مادرشرا از دست مي دهد و پدرش بر اثر يك اتفاق به زندان مي رود و او را به دست خواهرزاده اش مي سپارد و باران به خاطر سوء رفتارهاي آنها از خانه مي گريزدو در دام فردي گرفتار مي شود كه عده اي از كودكان فقير را براي گدايي اجيركرده و از اين طريق كسب درآمد مي كند.

دسته ها : ناتوي فرهنگي
جمعه بیستم 10 1392 4:46 بعد از ظهر


وقتي حضرت موسي عليه السلام با حق تعالي مناجات كرد و عرض نمود :

خدايا! به كدام خصلت از كارهايم ، مرا براي خودت اختصاص دادي؟

خطاب رسيد : اي موسي! وقتي چوپاني گوسفندان شعيب را مي نمودي ؛ روزي هنگام گرمي هوا ، بزغاله اي از گله فرار كرد و تو دنبالش دويدي و بسيار به رنج افتادي . چون به آن بزغاله رسيدي ، او را در كنار خود گرفتي و گفتي : اي بي چاره! مرا و خود را بسيار رنجانيدي.

پس او را به دوش خود گرفته و به گله آوردي.

به سبب ترحمي كه به آن بزغاله نمودي ، تاج پيغمبري بر سر تو نهاديم و كرامت نبوت را به تو داديم.

بر گرفته از كتاب 114 داستان اخلاقي  صفحه 51

اثر محمد حسين محمدي

انتشارات زمينه سازان ظهور امام عصر (عجل الله تعالي فرجه)

 

 

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 10 1392 7:16 بعد از ظهر

مجازات لاك زدن،مانتوي تنگ و ساپورت پوشان


آيا مجازات بدحجابان قابل خريد است؟ اين مجازات براي بدحجابان است يا بي حجابان؟آيا فروشندگان لباسهاي غير شرعي هم مجازات مي شوند؟

حجابو عفاف يكي از مسائل اجتماعي كشور است كه از يكسو بدون ترديد رعايت آن يك مسئله كاملا قانوني، شرعي و از ضروريات دين است و از سويي ديگر بي حجابي و بدحجابي در قانون جرم است.

بدحجابي

شايدگروهي به اين قانون ايراد داشته باشند كه نظرات و پيشنهادات آنان هم محترماست ولي تا زماني كه قانون اصلاح نشده قانون قبلي پابرجاست و بدحجابي جرم است.

وقتي كه بدحجابي در قانون جرم تلقي مي شود يعني اينكه شخص بدحجاب بايد جريمه و كيفر ببيند ولي اينكه جدولي باشد مانند لاك زدن به ناخن، بيرون بودن موي سر از روسري، مانتوي تنگ و... كه بر اساس آن جريمه و كيفر مشخص شود ، صحيح نيست و تشخيص با قاضي است.

 74ضربه شلاق يا دو ماه حبس براي زنان بدحجاب

بهاستناد موارد قانوني مربوط به جرائم ضد عفت و اخلاق عمومي در بخش تعزيرات قانون مجازاتهاي اسلامي در ماده 638 اين قانون آماده است هر كس عملا در انظار، اماكن عمومي و معابر تظاهر به عمل حرامي كند علاوه بر كيفرعمل به حبس از 10 روز تا دو ماه يا 74 ضربه شلاق جريمه مي شود و اگر مرتكب عملي شود كه نفس آن عمل داراي كيفر نباشد ولي عفت عمومي را جريحه دار كند فقط بهحبس از 10 روز تا دو ماه يا 74 ضربه شلاق محكوم مي شود.

بهاستناد قانون مجازاتهاي اسلامي در مورد مجازات زناني كه بدون حجاب شرعي درمعابر و انظار عمومي ظاهر شوند اين زنان به حبس از 10 روز تا دو ماه و يا به پرداخت جريمه نقدي از 50 تا 500 هزار ريال محكوم مي شوند

سه شنبه هفدهم 10 1392 5:39 بعد از ظهر

حكم اعدام چند نفر ، از جمله جواني را داده بودند بستگان جوان نزد شيخ رجبعلي خياط مي روند و با التماس چاره اي مي جويند. شيخ مي گويد : گرفتار مادرش است. نزد مادر وي مي روند ، مي گويد : من هم هر چه دعا مي كنم ، بي نتيجه است. مي پرسند : آيا از او دلگير هستي؟

مي گويد : آري ، تازه ازدواج كرده بود ، روزي سفره را جمع كردم و به دست همسرش دادم تا به آشپزخانه ببرد ، پسرم سيني ظرفها را از دست او گرفت و به من گفت : براي شما كنيز نياورده أم!

دسته ها :
شنبه جهاردهم 10 1392 5:25 بعد از ظهرآيت الله احدي  Bahjat-4

مقام معظم رهبري - عزيز ما - معمولاً مي آمدند خدمت جناب آقاي بهجت ، دو تايي با هم خيلي نشست داشتند

يكمرتبه در حال بازگشت از فرودگاه بودم ، يك پيرمرد بزرگوار محاسن سفيد معممروحاني را ديدم كنار جاده ايستاده ، ايشان را سوار اتومبيل كرديم . بعد ديدم انسان بسيار با فضلي است ، اين پيرمرد بزرگوار نقل مي كرد :

خدمت آيت الله بهجت بودم ، آقايي از علماي تبريز آمد و عليه آقاي خامنه اي صحبت هايي كرد و يك سري گزارشاتي داد

- فكر كرد چون آقاي بهجت عارف است و ساكت و سياسي حرف نمي زند ، پس نسبت به آقاي خامنه اي بدبين است -

يك مرتبه آقاي بهجت كه مشغول ذكر بود از جا بلند شد و گفت 

خودش عُرضه اداره كردن خانواده را ندارد ، حالا عليه اين سيد بزرگوار كه جهان اسلام را دارند اداره مي كنند حرف ميزند

بعد از جا بلند شدند و در را بست و رفت به اطاق ديگر

بنده غافلگير شدم .

خوب ببينيد عارف اينچنين حرف ميزنه ، عالم اينجوري حرف ميزنه ، بلده .

و لذا تنها جايي كه آقاي خامنه اي به خودش تسليت گفت در مرگ آقاي بهجت بود
دسته ها :
سه شنبه بیست و ششم 9 1392 9:16 بعد از ظهر

گفت : كه چي؟ هي جانباز جانباز ، شهيد شهيد ...

مي خواستن نرن! كسي مجبورشون نكرده بود كه ...!

گفتم : چرا اتفاقاً مجبورشون مي كرد...

گفت : كي؟  ... گفتم همون كه تو نداري

گفت من چي ندارم؟ چيو مي گي؟

گفتم غيرت...

پنج شنبه بیست و یکم 9 1392 8:42 بعد از ظهر
X