معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

 

و

دسته ها : دشمن شناسي
شنبه یازدهم 8 1392 2:48 بعد از ظهر

و

دسته ها : دشمن شناسي
شنبه یازدهم 8 1392 2:28 بعد از ظهر

 

 


جوك هاي فيس بوكي فقط در صفحات فيس بوك رد و بدل نمي شوند بلكه در تلفن هاي همراه ، ايميل ها .... هم هستند، جوك هايي از جنس پ ن پ تا دكتر شريعتي و اكنون جوك هاي جديدي در راه است.


 

فيس بوك

 

وقتي مي خواهيد در فيس پوك پستي بگذاريد به قسمتي برمي خوريد كه نوشته است

 

what’s on your mind? چه چيزي در ذهنتان است؟ هر كس طبق آنچه در فكر  و حرفي كه براي گفتن دارد به شكلي در اين قسمت چيزي مي نويسد يا عكسي مي گذارد اما هميشه در اين قسمت حرف و تصاوير جدي جاي نمي گيرند بلكه برخي اين قسمت ها را با بيان طنز گونه پر مي كنند گاهي حتي اين روند از يك پست تنها عبور كرده و يك صفحه يا گروه را به خود اختصاص مي دهد طنزهايي در شاخه ها، موضوعات و اشكال متفاوت. طنزهايي كه گاهي در پشت  آن دنيايي از حرف و خلاقيت پنهان است.

 

شبكه هاي اجتماعي اين روزها دنيايي جدا و مجزا از دنياي حقيقي و پرطرفدار است و برخي آنقدر مشغول اين فضاها هستند كه در دنياي حقيقي تا اين حد روابط اجتماعي ندارند.  اين روند تا جايي است كه شايد بتوان گفت اين افراد دچار نوعي اعتياد به شبكه هاي اجتماعي شده اند و اين مهم باعث شده است تا تاثير پذيري خاصي از پيام هاي اين محيط داشته باشند، چه مستقيم و چه غير مستقيم.

دسته ها : ناتوي فرهنگي
شنبه یازدهم 8 1392 2:23 بعد از ظهر

 

 


مطلع شدن از خيانت همسر يك خبر تكان‌دهنده و از لحاظ هيجاني ويران‌كننده است. اين واقعه مي‌تواند دنياي زوج خيانت‌ديده را به هم بريزد. احساس خشم شديد، طرد شدن، ترك شدن، و بسياري از احساسات منفي ديگر از جمله پيامدهايي هستند كه در اكثر قريب به اتفاق موارد در طرفي كه مورد خيانت واقع شده بروز مي‌يابد.

خيانت

در اين ميان ممكن است زوج خيانت‌ديده تصميم بگيرد همسرش را با خيانت متقابل تنبيه كند به اين اميد كه بتواند دوباره او را به دست بياورد. اما بايد اين مهم را دانست كه تلافي كردن آن هم به اين شكل فقط مي‌تواند ميزان باقيمانده احتمالي شانس درمان رابطه را از بين برده و از اين گذشته سلامت هيجاني فرد تلافي‌جو را با آسيبهاي جدي مواجه كند. در اين مقاله بر آنيم كه مخاطرات تلافي‌جويي از طريق خيانت متقابل را بررسي نماييم.

هدف از تلافي به وسيله خيانت متقابل، تصفيه حساب كردن با همسر خائن است. در اين مواقع انگيزه غالب زوج خيانت ديده اين است كه رفتاري كند كه احساس تلخ قرباني شدن (يعني همان احساسي كه خيانت همسر در خودش ايجاد كرد) را در همسر به وجود بياورد و همان صدمه‌اي را كه خيانت همسر به زوجش وارد كرد بر او وارد كند و او را مجبور كند كه احساس زوج ديگر را بفهمد و درسي فراموش نشدني به او بياموزد. همچنين بسياري از افراد تلافي‌جو اميدوارند كه بعد از آموختن اين درس به همسرشان، بتوانند رابطه قبلي‌شان را از سر بگيرند. اما آنچه در اكثر قريب به اتفاق موارد بعد از انتقام اتفاق مي‌افتد درست بر عكس انتظار است.

دسته ها : ازدواج
شنبه یازدهم 8 1392 1:59 بعد از ظهر

در مدتي كه آقا مهدي باكري شهردار اروميه شده بود يك شب سيل تقريباً شديدي آمد. ايشان همان شب ترتيب اعزام گروههاي امداد را به منطقه سيل زده دادند و خودشان هم با آخرين گروه عازم منطقه شدند و پا به پاي ديگران در ميان گل و لاي كوچه ها كه تا زير زانو  مي رسيد جهت كمك به مردم سيل زده به فعاليت پرداختند.در اين ميان آقا مهدي متوجه پير زني شد كه با شيون و زاري از مردم

دوشنبه ششم 8 1392 9:11 بعد از ظهر

چه خوش خيال اند.....
پيام قرآني :

"و اذا لقوا الذين امنوا قالوا امنا و اذا خلوا الي شياطينهم قالوا انا معكم انما نحن مستهزءون" 


زماني كه با مومنان ديدار مي كنند مي گويند ايمان آورديم و هنگامي كه با شياطينشان خلوت مي كنند مي گويند ما با شماييم ما تنها آن ها را به استهزا مي گيريم 

اوباما در ديدار خود با نتانياهو تمام سخن هاي خود در رابطه با ايران را پس گرفت!

 

حال به نظر شما هنوز هم پافشاري بعضي از مسئولان در مورد ادامه رابطه عقلاني است؟؟؟؟

لطفاً نظرات خود را ثبت كنيد.

 

 

دسته ها : دشمن شناسي
دوشنبه ششم 8 1392 9:6 بعد از ظهر

چارلز دانشجوي انگليسي با طعنه به دوست و همكلاسي ايراني اش همايون مي گه : چرا خانوماتون نمي تونن با مردا دست بدن يا لمسشون كنن؟؟!!

 

 

دوشنبه ششم 8 1392 9:3 بعد از ظهر

بهش گفتم : امام زمان (عج) رو دوست داري؟ گفت : آره! خيلي دوسش دارم

گفتم : امام زمان حجاب رو دوست داره يا نه؟ گفت : آره!

گفتم : پس چرا كاري رو كه آقا دوست داره انجام نمي دي؟

گفت : خب چيزه!... ولي دوست داشتن امام زمان (عج) به ظاهر نيست به دله.

گفتم : از اين حرف كه ميگن به ظاهر نيست به دله بدم مياد. گفت : چرا؟

دوشنبه ششم 8 1392 8:53 بعد از ظهر

جوان دانشجويي بود حجاب مناسبي نداشت

گفتم : چرا حجابت را رعايت نمي كني؟

گفت : دلم نمي خواد

گفتم : نماز چي ؟ مي خوني؟

گفت : دارم تحقيق مي كنم كه بخونم يا ...

چند روز بعد اعلاميه اي ديدم ، همان جوان بود ...

رو كردم به اعلاميه و گفتم حالا به يقين رسيدي؟

 

 

 

 


 

دوشنبه ششم 8 1392 8:41 بعد از ظهر

ما خيل بندگانيم ما را تو مي شناسي
هر چند بي زبانيم ما را تو مي شناسي

ويرانه ايم و در دل ، گنجي ز راز داريم
با آن كه بي نشانيم ، ما را تو مي شناسي

با هر كسي نگوييم راز خموشي خويش
بيگانه با كسانيم ، ما را تو ميشناسي

دسته ها : سيد خراساني
دوشنبه ششم 8 1392 8:37 بعد از ظهر
X