معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

ساپورت مردانه با عشوه هاي زنانه!

 

 


جل الخالق! مگه ميشه؟ امكان ندارد! چشممان روشن! واقعا كه! و ... تنها بخشي از واكنش مردم به خبر آمدن ساپورت مردانه بود. موضوع ساپورت هاي مردانه از مدتي پيش با انتشار چند عكس در شبكه هاي اجتماعي جدي شد. در مطلب پيش رو قصد نداريم غر بزنيم كه چرا برخي مردان _ البته اگر بشود گفت مردان _ از چنين پوشش چندش آوري استفاده مي كنند يا خواهند كرد چراكه تكليف آنها روشن است؛ اما مي توان درباره اين فاجعه به چند نكته اشاره كرد.


 

ساپورت مردانه

الف: ذات زنانه

 

ساپورت پوششي است كه ذات زنانه دارد. البته  مردان در برخي از كشورها از اين پوشش استفاده مي كنند و مدل مردانه آن هم وجود دارد اما در همان كشورها هم استفاده كنندگان در اقليت هستند و در هر مكاني از آن استفاده نمي كنند. البته بيشتر در مردان هم جنس باز چنين پوششي استفاده مي شود. به هر حال ساپورت، ذات زنانه اي دارد و با وجود تلاش فراوان طراحان لباس براي طراحي مدل مردانه آن، باز هم ذات زنانه ساپورت از بين نرفته است. ساپورت مردانه به مثابه اين است كه لباس ويژه زنان را به مردان اطلاق كنيم. مانند دامن مردانه! البته در مناطقي از جهان مانند اسكاتلند دامن مردانه هم وجود دارد! پس اگر در آينده شنيديد كه دامن، روسري، مقنعه، استريج و ... مردانه هم آمد نبايد تعجب كنيم!

 

خيلي ها در همين ايران خودمان هستند كه بنده مد و مدگرايي هستند و هر ذلتي را مي پذيرند تا قواعد مد را رعايت كرده باشند. اينها مانند مانكن، لباسي را بر تن مي كنند و عملا براي آن تبليغ مي كنند. البته ساپورت مردانه آن قدر ضايع است كه با پوشيدن آن توسط مردان حتي در محافل شخصي و خانوادگي كسي از آن استقبال نكند اما اينكه بعضي ها براي اينكه از مد عقب نيفتند حاضرند در بعضي مواقع خفت بكشند، جالب است. نيست؟

 

شنبه دوم 9 1392 5:20 بعد از ظهر
X