معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272


مردمي كه با سبد خالي «تدبير و اميد» بازگشتند

تعداد زيادي از افرادي كه از ساعات ابتدايي آغاز طرح توزيع سبد كالا در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در صف‌هاي طويل حضور يافتند، پس از ساعت‌ها انتظار متوجه شدند سبد كالا به آن‌‌ها تعلق نمي‌گيرد؛ اين در حالي است كه آن‌ها پيش از اين تاييديه دريافت سبد كالا را از طريق پيامك دريافت كرده بودند.

راستي چرا احمدي نژاد 8 سال يارانه به همراه عيدي به ملت داد و آخرش هم مي خواست چند برابر كنه اين شد گدا پروري...

حالا آقاي روحاني 70 هزار تومان تخم مرغ و پنير و مرغ يخ زده مي خواد بده و اعلام شده به كارگر تعلق نمي گيره ، به بيكار تعلق نمي گيره ، به كسي كه بيمه نداره تعلق نمي گيره!!! پس اگه كار آقاي احمدي نژاد گدا پروري بود كار آقاي روحاني چيه؟؟؟؟

http://img1.tebyan.net/Medium/1392/11/f0d6262a3258464eb98d32050c6b39a3.jpg

دسته ها :
سه شنبه پانزدهم 11 1392 12:51 صبح

زهر و پاد زهر در گوزن!!!

گوزن با مار سر و كار دارد اگر مار او را بزند سمّش او را مي كشد مگر اينكه زود خودش را به خرچنگ برساند ، خرچنگ را كه خورد سمّ مار محو مي شود.

در كتاب حيواه الحيوان مي نويسد : اين حيوان عاشق مار است ، از گوشت مار لذّت مي برد ، گاهي مي شود در تابستان مخصوصاً در هواي گرم مي دود تا برسد به مار يا افعي ، از دمش شروع به خوردن مي كند تا آخر ، هوا گرم ، خود سمّ هم خيلي گرم است آتشش مي زند ، آتش عطش ، حرارت هوا و آفتاب و حرارت و سوزندگي سموم عطش فوق العاده است ، خودش را به آب مي رساند به حسب تكوين به الهام الهي مي فهمد ، اگر آب به اين سم برسد فوراً او را مي كشد ، بيچاره گرفتار بين الأمرين مي شود ، يكجا عطش به او فشار آورده تا خودش را به آب رسانده ، يكجا مي فهمد برايش ضرر دارد چون تا سمّ حل نشود ، اگر آب خورد ، متلاشي مي شود ، همه أش جزء خون و بدنش شده او را مي كشد ، از
بيچاره گيش نعره

دسته ها :
جمعه بیستم 10 1392 6:23 بعد از ظهر


وقتي حضرت موسي عليه السلام با حق تعالي مناجات كرد و عرض نمود :

خدايا! به كدام خصلت از كارهايم ، مرا براي خودت اختصاص دادي؟

خطاب رسيد : اي موسي! وقتي چوپاني گوسفندان شعيب را مي نمودي ؛ روزي هنگام گرمي هوا ، بزغاله اي از گله فرار كرد و تو دنبالش دويدي و بسيار به رنج افتادي . چون به آن بزغاله رسيدي ، او را در كنار خود گرفتي و گفتي : اي بي چاره! مرا و خود را بسيار رنجانيدي.

پس او را به دوش خود گرفته و به گله آوردي.

به سبب ترحمي كه به آن بزغاله نمودي ، تاج پيغمبري بر سر تو نهاديم و كرامت نبوت را به تو داديم.

بر گرفته از كتاب 114 داستان اخلاقي  صفحه 51

اثر محمد حسين محمدي

انتشارات زمينه سازان ظهور امام عصر (عجل الله تعالي فرجه)

 

 

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 10 1392 7:16 بعد از ظهر

حكم اعدام چند نفر ، از جمله جواني را داده بودند بستگان جوان نزد شيخ رجبعلي خياط مي روند و با التماس چاره اي مي جويند. شيخ مي گويد : گرفتار مادرش است. نزد مادر وي مي روند ، مي گويد : من هم هر چه دعا مي كنم ، بي نتيجه است. مي پرسند : آيا از او دلگير هستي؟

مي گويد : آري ، تازه ازدواج كرده بود ، روزي سفره را جمع كردم و به دست همسرش دادم تا به آشپزخانه ببرد ، پسرم سيني ظرفها را از دست او گرفت و به من گفت : براي شما كنيز نياورده أم!

دسته ها :
شنبه جهاردهم 10 1392 5:25 بعد از ظهرآيت الله احدي  Bahjat-4

مقام معظم رهبري - عزيز ما - معمولاً مي آمدند خدمت جناب آقاي بهجت ، دو تايي با هم خيلي نشست داشتند

يكمرتبه در حال بازگشت از فرودگاه بودم ، يك پيرمرد بزرگوار محاسن سفيد معممروحاني را ديدم كنار جاده ايستاده ، ايشان را سوار اتومبيل كرديم . بعد ديدم انسان بسيار با فضلي است ، اين پيرمرد بزرگوار نقل مي كرد :

خدمت آيت الله بهجت بودم ، آقايي از علماي تبريز آمد و عليه آقاي خامنه اي صحبت هايي كرد و يك سري گزارشاتي داد

- فكر كرد چون آقاي بهجت عارف است و ساكت و سياسي حرف نمي زند ، پس نسبت به آقاي خامنه اي بدبين است -

يك مرتبه آقاي بهجت كه مشغول ذكر بود از جا بلند شد و گفت 

خودش عُرضه اداره كردن خانواده را ندارد ، حالا عليه اين سيد بزرگوار كه جهان اسلام را دارند اداره مي كنند حرف ميزند

بعد از جا بلند شدند و در را بست و رفت به اطاق ديگر

بنده غافلگير شدم .

خوب ببينيد عارف اينچنين حرف ميزنه ، عالم اينجوري حرف ميزنه ، بلده .

و لذا تنها جايي كه آقاي خامنه اي به خودش تسليت گفت در مرگ آقاي بهجت بود
دسته ها :
سه شنبه بیست و ششم 9 1392 9:16 بعد از ظهر

چشم چراني!!!!
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله و سلم) فرمودند :
كسي كه به خانه همسايه خود نگاه كند و عضو مستور مردي يا مو و يا عضوي از بدن زني را ببيند ، بر خداوند سزاوار است او را به دوزخ بَرد و با منافقيني كه در دنيا عيوب مردم را جستجو مي كردند ، محشور نمايد. و از دنيا بيرون نرود تا اينكه خداوند او را رسوا نمايد و در قيامت عيوب او را براي مردم آشكار سازد.

دسته ها :
سه شنبه بیست و یکم 8 1392 11:1 صبح
X