معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

مجازات لاك زدن،مانتوي تنگ و ساپورت پوشان


آيا مجازات بدحجابان قابل خريد است؟ اين مجازات براي بدحجابان است يا بي حجابان؟آيا فروشندگان لباسهاي غير شرعي هم مجازات مي شوند؟

حجابو عفاف يكي از مسائل اجتماعي كشور است كه از يكسو بدون ترديد رعايت آن يك مسئله كاملا قانوني، شرعي و از ضروريات دين است و از سويي ديگر بي حجابي و بدحجابي در قانون جرم است.

بدحجابي

شايدگروهي به اين قانون ايراد داشته باشند كه نظرات و پيشنهادات آنان هم محترماست ولي تا زماني كه قانون اصلاح نشده قانون قبلي پابرجاست و بدحجابي جرم است.

وقتي كه بدحجابي در قانون جرم تلقي مي شود يعني اينكه شخص بدحجاب بايد جريمه و كيفر ببيند ولي اينكه جدولي باشد مانند لاك زدن به ناخن، بيرون بودن موي سر از روسري، مانتوي تنگ و... كه بر اساس آن جريمه و كيفر مشخص شود ، صحيح نيست و تشخيص با قاضي است.

 74ضربه شلاق يا دو ماه حبس براي زنان بدحجاب

بهاستناد موارد قانوني مربوط به جرائم ضد عفت و اخلاق عمومي در بخش تعزيرات قانون مجازاتهاي اسلامي در ماده 638 اين قانون آماده است هر كس عملا در انظار، اماكن عمومي و معابر تظاهر به عمل حرامي كند علاوه بر كيفرعمل به حبس از 10 روز تا دو ماه يا 74 ضربه شلاق جريمه مي شود و اگر مرتكب عملي شود كه نفس آن عمل داراي كيفر نباشد ولي عفت عمومي را جريحه دار كند فقط بهحبس از 10 روز تا دو ماه يا 74 ضربه شلاق محكوم مي شود.

بهاستناد قانون مجازاتهاي اسلامي در مورد مجازات زناني كه بدون حجاب شرعي درمعابر و انظار عمومي ظاهر شوند اين زنان به حبس از 10 روز تا دو ماه و يا به پرداخت جريمه نقدي از 50 تا 500 هزار ريال محكوم مي شوند

سه شنبه هفدهم 10 1392 5:39 بعد از ظهر

مجازات گردش و شناي بانوان در مكان بدون حفاظ

اي حولاء ! سوگند به پروردگار ... هر زني كه در صحرا و بيابان (مراكزي كه در معرض ديد و منظر نا

محرمان باشد) خودنمائي نموده (خود را در معرض تماشاي مردان قرار دهد) يا ( در اماكن عمومي مانند

دريا و مراكز بدون حفاظ ) شستشو و شنا نمايد ، پروردگار در روز قيامت او را در يكي از بيابانهاي

هولناك جهنم مي افكند ، آنگاه شعله هاي بر افروخته آتش او را فرا مي گيرد و سپس همچون

موجهاي بلند در ميان آتش ، زير و رو مي شود مانند جَست و خيز ماهي هنگامي كه در آتش افكنده

مي شود.

پنج شنبه بیست و یکم 9 1392 7:59 بعد از ظهر

ساپورت مردانه با عشوه هاي زنانه!

 

 


جل الخالق! مگه ميشه؟ امكان ندارد! چشممان روشن! واقعا كه! و ... تنها بخشي از واكنش مردم به خبر آمدن ساپورت مردانه بود. موضوع ساپورت هاي مردانه از مدتي پيش با انتشار چند عكس در شبكه هاي اجتماعي جدي شد. در مطلب پيش رو قصد نداريم غر بزنيم كه چرا برخي مردان _ البته اگر بشود گفت مردان _ از چنين پوشش چندش آوري استفاده مي كنند يا خواهند كرد چراكه تكليف آنها روشن است؛ اما مي توان درباره اين فاجعه به چند نكته اشاره كرد.


 

ساپورت مردانه

الف: ذات زنانه

 

ساپورت پوششي است كه ذات زنانه دارد. البته  مردان در برخي از كشورها از اين پوشش استفاده مي كنند و مدل مردانه آن هم وجود دارد اما در همان كشورها هم استفاده كنندگان در اقليت هستند و در هر مكاني از آن استفاده نمي كنند. البته بيشتر در مردان هم جنس باز چنين پوششي استفاده مي شود. به هر حال ساپورت، ذات زنانه اي دارد و با وجود تلاش فراوان طراحان لباس براي طراحي مدل مردانه آن، باز هم ذات زنانه ساپورت از بين نرفته است. ساپورت مردانه به مثابه اين است كه لباس ويژه زنان را به مردان اطلاق كنيم. مانند دامن مردانه! البته در مناطقي از جهان مانند اسكاتلند دامن مردانه هم وجود دارد! پس اگر در آينده شنيديد كه دامن، روسري، مقنعه، استريج و ... مردانه هم آمد نبايد تعجب كنيم!

 

خيلي ها در همين ايران خودمان هستند كه بنده مد و مدگرايي هستند و هر ذلتي را مي پذيرند تا قواعد مد را رعايت كرده باشند. اينها مانند مانكن، لباسي را بر تن مي كنند و عملا براي آن تبليغ مي كنند. البته ساپورت مردانه آن قدر ضايع است كه با پوشيدن آن توسط مردان حتي در محافل شخصي و خانوادگي كسي از آن استقبال نكند اما اينكه بعضي ها براي اينكه از مد عقب نيفتند حاضرند در بعضي مواقع خفت بكشند، جالب است. نيست؟

 

شنبه دوم 9 1392 5:20 بعد از ظهر

در هر شرايطي اطاعت از شوهر لازم است
امام صادق عليه السلام فرمود :
در زمان رسول اكرم صلي الله عليه و آله و سلم مردي از انصار از منزل بيرون رفت و از همسرش پيمان گرفت از خانه خارج نشود تا وي از سفر مراجعت كند.
پدر آن زن مريض شد ، او به وسيله شخصي از رسول خدا صلي الله عليه و آله وسلم براي عيادت پدر اجازه خواست

پنج شنبه بیست و سوم 8 1392 10:12 بعد از ظهر

دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت
جوان هوسران:
من داخل (سوپر) بودم كه دختر خردسالي براي خريد وارد مغازه شد ، وقتي نگاهم به چهره معصومش افتاد گرفتار احساس شيطاني شدم و بدون اختيار دخترك بي گناه را با حيله و تزوير به پشت بام منزلمان كه در همان نزديكي بود بردم و با كمال بي رحمي مورد اذيت و آزار قرار دادم و ...

پنج شنبه بیست و سوم 8 1392 9:54 بعد از ظهر

سميرا دختر 16 ساله خانواده ، سرگذشت تلخ خود و خواهر كوچكترش را بازگو مي كند:
... چند ماه قبل يكي از همكلاسي هايم با تلفن همراه به مدرسه آمد و در حالي كه با تلفنش تماس مي گرفت ، اظهار شخصيت و بزرگي مي كرد!
من هم كه احساس كمبود مي كردم ، از پدرم كه كارگر ساده اي است خواستم برايم تلفن بخرد. اما پدرم دلسوزانه از من خواست كه از خيال داشتن تلفن همراه منصرف گردم.
صبح روز بعد وقتي از خانه بيرون آمدم تا به مدرسه بروم

سه شنبه بیست و یکم 8 1392 12:16 صبح

يكي از علماء مشهد مقدس فرمود :
روزي در محضر مرحوم آيت الله حاج سيد يونس اردبيلي بودم ، جواني وارد شد و گفت : مادرم را دو روز پيش دفن كردم ، هنگام دفن ، كيف كوچكي كه مقداري اسناد و چك و پول در آن بوده ، ميان قبر افتاده است.
آيا اجازه مي فرمائيد نبش قبر نموده ، مدارك را بردارم؟
ايشان فرمود : همان قسمت از قبر كه مي دانيد مدارك در آنجاست بشكافيد و مدارك را برداريد.
پس از چند روز آن جوان را دوباره در منزل آن بزرگوار ديدم ، آقا از ايشان سؤال فرمود : آيا شما كارتان را انجام داديد و به نتيجه رسيديد؟
جوان ، مضطرب و غمناك ...

سه شنبه بیست و یکم 8 1392 11:12 صبح


عنايت امام زمان (عليه السلام) به بانوان عفيف
مرحوم آيت الله سيد باقر مجتهد سيستاني والد محترم آيت الله العظمي سيستاني فرمود:
من براي زيارت و تشرف به محضر ولي عصر ارواحنافداه چهل جمعه ختم زيارت عاشورا گرفتم. در يكي از جمعه هاي آخر ، نوري مشاهده كردم ، به دنبال نور رفتم ديدم نور از خانه محقر و كوچكي است پس از كسب اجازه وارد منزل شدم ديدم محبوب عزيزم حضرت ولي عصر (عجل الله تعالي فرجه) در اتاقي كنار جنازه اي نشسته اند. من سلام كردم و آن بزرگوار پس از جواب سلام فرمود :
چرا دنبال من مي گردي؟! آنگاه به آن جنازه اشاره كرده و فرمود : مثل اين باشيد تا من دنبال شما بيايم. اين بانوئي است كه در دوره بي حجابي (رضا خان پهلوي) هفت سال از خانه بيرون نيامد ، مبادا نا محرم او را ببيند.


سه شنبه بیست و یکم 8 1392 11:4 صبح

چارلز دانشجوي انگليسي با طعنه به دوست و همكلاسي ايراني اش همايون مي گه : چرا خانوماتون نمي تونن با مردا دست بدن يا لمسشون كنن؟؟!!

 

 

دوشنبه ششم 8 1392 9:3 بعد از ظهر

بهش گفتم : امام زمان (عج) رو دوست داري؟ گفت : آره! خيلي دوسش دارم

گفتم : امام زمان حجاب رو دوست داره يا نه؟ گفت : آره!

گفتم : پس چرا كاري رو كه آقا دوست داره انجام نمي دي؟

گفت : خب چيزه!... ولي دوست داشتن امام زمان (عج) به ظاهر نيست به دله.

گفتم : از اين حرف كه ميگن به ظاهر نيست به دله بدم مياد. گفت : چرا؟

دوشنبه ششم 8 1392 8:53 بعد از ظهر
X