معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

 

 


مطلع شدن از خيانت همسر يك خبر تكان‌دهنده و از لحاظ هيجاني ويران‌كننده است. اين واقعه مي‌تواند دنياي زوج خيانت‌ديده را به هم بريزد. احساس خشم شديد، طرد شدن، ترك شدن، و بسياري از احساسات منفي ديگر از جمله پيامدهايي هستند كه در اكثر قريب به اتفاق موارد در طرفي كه مورد خيانت واقع شده بروز مي‌يابد.

خيانت

در اين ميان ممكن است زوج خيانت‌ديده تصميم بگيرد همسرش را با خيانت متقابل تنبيه كند به اين اميد كه بتواند دوباره او را به دست بياورد. اما بايد اين مهم را دانست كه تلافي كردن آن هم به اين شكل فقط مي‌تواند ميزان باقيمانده احتمالي شانس درمان رابطه را از بين برده و از اين گذشته سلامت هيجاني فرد تلافي‌جو را با آسيبهاي جدي مواجه كند. در اين مقاله بر آنيم كه مخاطرات تلافي‌جويي از طريق خيانت متقابل را بررسي نماييم.

هدف از تلافي به وسيله خيانت متقابل، تصفيه حساب كردن با همسر خائن است. در اين مواقع انگيزه غالب زوج خيانت ديده اين است كه رفتاري كند كه احساس تلخ قرباني شدن (يعني همان احساسي كه خيانت همسر در خودش ايجاد كرد) را در همسر به وجود بياورد و همان صدمه‌اي را كه خيانت همسر به زوجش وارد كرد بر او وارد كند و او را مجبور كند كه احساس زوج ديگر را بفهمد و درسي فراموش نشدني به او بياموزد. همچنين بسياري از افراد تلافي‌جو اميدوارند كه بعد از آموختن اين درس به همسرشان، بتوانند رابطه قبلي‌شان را از سر بگيرند. اما آنچه در اكثر قريب به اتفاق موارد بعد از انتقام اتفاق مي‌افتد درست بر عكس انتظار است.

دسته ها : ازدواج
شنبه یازدهم 8 1392 1:59 بعد از ظهر
X