معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

حكم اعدام چند نفر ، از جمله جواني را داده بودند بستگان جوان نزد شيخ رجبعلي خياط مي روند و با التماس چاره اي مي جويند. شيخ مي گويد : گرفتار مادرش است. نزد مادر وي مي روند ، مي گويد : من هم هر چه دعا مي كنم ، بي نتيجه است. مي پرسند : آيا از او دلگير هستي؟

مي گويد : آري ، تازه ازدواج كرده بود ، روزي سفره را جمع كردم و به دست همسرش دادم تا به آشپزخانه ببرد ، پسرم سيني ظرفها را از دست او گرفت و به من گفت : براي شما كنيز نياورده أم!


با شنیدن این حرف خیلی ناراحت و دلگیر شدم. سر انجام مادر رضایت می دهد و برای رهایی فرزندش دعا می کند. روز بعد اعلام می کنند که اشتباه شده است و آن جوان آزاد می شود.

حال شما ای خواهر و برادر گرامی تا مادر و پدرتان در قید حیات هستند قدرشون رو بدونید ، انشاءالله نیاد اون روزی که دیگه دیر بشه ، البته این حرف منو کسانی که پدر و مادرشون رو از دست دادن بیشتر متوجه میشن. حتی می دونستید که گفتن یک "اَه" یا ای بابا به پدر و مادر اشکال داره ، آیا نشنیدید که به پدر و مادر خود حتی یک اوف هم نگوئید.

تو زندگی همیشه وقتی تلاش می کردم یه جمله بگم که احساسم رو اونجوری که هست و لایق مادرم باشه بیان کنم ، نهایتاً دست خالی و عاجز موندم! راستش هیچ واژه ای نیست که بتونه "مادر" رو تعریف کنه ، هیچ واژه ای!

حالا تا دیر نشده برید یه بوسه به دستهای مادرتون بزنید و بابت همه ی اذیت هایی که تا حالا کردیم معذرت خواهی کنیم تا بهشت رو نقداً بهمون بِدن.

التماس دعا

عاشقان سیدالکریم (علیه السلام)

دسته ها :
شنبه جهاردهم 10 1392 5:25 بعد از ظهر
X