معرفی وبلاگ
داستانهای زیبای حجاب - داستانهای مذهبی - آثار احترام به پدر و مادر - دختر 8 ساله در دام جوان شيطان صفت - مار در دهان مادر - صداقت آمریکایی - خیانت همسر - ای کاش شهر دار غیرت داشت سامانه پیامکی وبلاگ حجاب زینبی و جنگ نرم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما می باشد. در ضمن اگر مایل به دریافت پیامک های مذهبی رایگان هستید نام خود را به سامانه ارسال نمایید 50002666100037
دسته
http://ghods16.blogfa.com/
hejabezeynabi@mihanblog.com
حجاب
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

سخنان دكتر كوشكي در همايش بزرگ «دلواپسيم»

عنوان بي‌سوادي را با افتخار مي‌پذيريم تا فردا بي‌شرف نباشيم

ما شهيد نداديم تا آمريكا كدخداي ما باشد

به گزارش پايگاه «يك بيست» محمد صادق كوشكي كارشناس مسائل سياسي با حضور در همايش بزرگ «دلواپسيم» كه با حضور منتقدين توافقنامه ژنو در لانه جاسوسي سابق آمريكا برگزار شد، گفت: ما شهيد نداديم تا آمريكا كدخداي ما باشد، هزاران كودك ما يتيم نشده‌اند تا كسي توان نظامي كشور را زير سؤال ببرد.

وي با اشاره به اينكه وضعيت خيلي فراتر از دلواپسي است و ما نگرانيم گفت: مسئله اصلا مسئله هسته اي نيست. به صراحت مطرح كرده اند كه بعد از بحث هسته اي حكومت ديني را بايد تضعيف كنيم.

وي با بيان اينكه مطمئن باشيد اگر توافقنامه ژنو با شكل فعلي ادامه يابد
از شما خواهند خواست وهابیت و بهائیت را به رسمیت بشناسید.، گفت: پذیرش توافقنامه به شکل فعلی باعث خواهد شد روزی حجاب اسلامی را هم به نام حقوق بشر ممنوع کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اگر ما امروز معترض نباشیم «مرگ بر آمریکا» جرم خواهد شد، افزود: نتیجه خوشبینی‌ها و عقب‌نشینی‌ها این شد که آمریکایی‌ها گفتند سیستم موشکی ایران باید حذف شود اما این سیستم موشکی نتیجه زحمات شهید طهرانی‌مقدم است.

وی با بیان اینکه غربی‌ها از ما خواستند دست از حمایت حزب‌الله برداریم، تصریح کرد: اگر ما امروز این توافقات را با این شکل ادامه دهیم باید به سید حسن نصر‌الله بگوییم «خداحافظ» و دست از امام و شهدا برداریم.

عنوان بی‌سوادی را با افتخار می‌پذیریم تا فردا بی‌شرف نباشیم

کوشکی با اشاره به اینکه امروز باید اعتراض کنیم تا شرمنده علیرضا احمدی‌روشن (فرزند شهید احمدی روشن) نباشیم، خاطر نشان کرد: امروز با افتخار عنوان بی‌سوادی را می‌پذیریم و به آن افتخار می‌کنیم تا فردا بی‌شرف نباشیم.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه گفت: دوستان شرقی و غربی که دلواپسی را به سخره گرفتند بدانند که ما تمسخر آنها را به جان می‌خریم و این شیرین‌تر از آن است که فردا شرمنده شهدا باشیم.

در واکنش به توهین‌های شرمن با لبخند می‌گویند ما با آنها روابط ایمیلی و تلفنی داریم

این استاد دانشگاه بیان داشت: کاندولیزا رایس می گوید اگر ایرانی ها می خواهند مستقل باشند ما نمی خواهیم ایرانی ها حتی برق داشته باشند ؛ این آینده مذاکرات است.

در پرتو مذاکرات دوستان باسواد آقای روحانی، شرمن اتهاماتی را متوجه مردم ایران می‌کند و در واکنش به توهین‌های شرمن با لبخند می‌گویند ما با آنها روابط ایمیلی و تلفنی داریم و وی مادربزرگ خونگرمی است؛ آقای روحانی! شما مجتهد هستید زشت است که من به شما گوشزد کنم که قرآن می‌گوید این مذاکرات نتیجه‌ای ندارد.

هیهات مردم مسلمان ما توافق نامه شرک و کفر را امضا کنند چون ایرانی ها حتی ارمنی هایشان عاشق ابوالفضلی هستند که توافق نامه شرک و کفر را امضا نکرد.

کوشکی در پایان سخنان خود گفت: اماما! ما به تو قول می‌دهیم نخواهیم گذاشت انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

دسته ها : ناتوي فرهنگي
يکشنبه بیست و یکم 2 1393 2:13 بعد از ظهر
X